Terug

Hoeveel bedraagt de kostprijs voor het chippen van een puppy?

Patrick

Hallo,

Binnenkort heb ik een puppy, maar is nog niet gechipt. Kan iemand mij vertellen hoeveel dit gemiddeld zo kost?

Verschilt dit ook van dierenarts tot dierenarts?

Met dank, Patrick 


1 Antwoord

Antwoord van bedrijf dat niet langer actief is

In principe is er geen richtprijs voor zo uitoefeningen tussen dierenartsen, daarom kan tussenin enkele euro's verschil zijn.

Bij solidvet (sosvet.be) is chippen + Paspoort en opmaak van uw voorloppige certificaat en portkosten van uw voorloppige certificaat naar BVIRH + verplaatsingskosten naar uw domicilie kan oplopen tot 40-50 euro. normaal gezien wordt er ook tegelijkertijd eerste vaccinatie en eventueel eerste ontworming gedaan, hierbij komt er de prijs van vaccinatie  en ontwormingsmiddelen bij die kan varrieren van 15 tot 25 euro.

Indien u in een straling van 10 km van solidvet woont, dan is er eigenlijk geenkm toeslag voor uw huisbezoek, anders betaalt u een minieme 0.25 euro/km.

nog eens de finale prijs kan soms enkele euro minder of meerder zijn op basis van verschillende criteria. bv. een puppy van 4 maanden die voor het eerste ontworming krijgt en 15 kg is of een puppy van 2 maanden die 3 kg weegt , de prijs van ontworming is bijna 4 keer meer bij de eerste!!!

dierenarts REZA

tel SOLIDVET: 0494 63 97 47